Атналык планерка

2023 елның 3 апреле, дүшәмбе

Кама Тамагы муниципаль районы башлыгы урынбасары Гыйниятов Илнур Таһир улы оешма һәм предприятие җитәкчеләре, авыл җирлекләре башлыклары, бүлек башлыклары белән атналык киңәшмә үткәрде.

Район территориясендә төзекләндерү кагыйдәләре таләпләрен үтәү турында Вахромов Геннадий Иванович инфраструктура үсеше бүлегенең баш белгече (Административ хокук бозулар мәсьәләләре буенча), административ комиссия секретаре хәбәр итте.

Экологик конкурсларда катнашу турында Гыймадиева Елена Александровна - Кама Тамагы муниципаль районының «мәгариф идарәсе» МКУ начальнигы чыгыш ясады.

Татарстан Республикасы Кама Тамагы муниципаль районы Башкарма комитетының инфраструктура үсеше бүлеге башлыгы Мөхәммәдуллина Фәния Минталибовна экологик икеайлык кысаларында күпфатирлы йортлар мәйданчыкларын төзекләндерүне оештыру турында хәбәр итте.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: