Муниципаль район мәгариф хезмәткәрләренең август киңәшмәсе

2021 елның 27 августы, җомга

27 августта мәгариф хезмәткәрләренең август киңәшмәсе булды. Агымдагы уку елына нәтиҗәләр ясалды һәм яңа уку елына 2021-2022 елга бурычлар билгеләнде.

Конференциядә мәртәбәле кунаклар: Кама Тамагы муниципаль районы башлыгы Вазыхов Наил Альберт улы һәм Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгының дәүләт программаларын һәм проектларын гамәлгә ашыру бүлеге начальнигы Алексеева Татьяна Георгиевна катнашты.

Конференция барышында доклад белән Кама Тамагы муниципаль районының “Мәгариф идарәсе” МКУ башлыгы Е.А. Гыймадиева, “Рудницкая СОШ” директоры Г.И. Хәсәнова, В.П.Муравьёв исемендәге Затон урта мәктәбенең башлангыч сыйныфлар укытучысы С.О. Эскаева, “Радуга” 1нче балалар бакчасы” МБББББУ мөдире Е.А.Гыймадиева, “Кама Тамагы урта мәктәбе” МБББУ директорының укыту-тәрбия эшләре буенча урынбасары Л.А., Кама Тамагы урта гомуми белем бирү мәктәбе директорының укыту-тәрбия эшләре буенча урынбасары Варфоеева Л.А., ЮХИДИ.

Кама Тамагы муниципаль районы башлыгы сәламләү сүзе белән чыгыш ясады, педагогларны якынлашып килүче уку елы белән котлады һәм алдагы эшләрендә уңышлар теләде. Көндәлек фидакарь хезмәт һәм үз эшенә бирелгәнлек өчен район мәгариф хезмәткәрләренә рәхмәт белдерде.

Традиция буенча җыелыш азагында мәгариф оешмалары педагогларын һәм хезмәткәрләрен район башлыгыннан бүләкләр һәм рәхмәт хатлары белән бүләкләү булды.

Хөрмәтле укытучылар, укучылар һәм ата-аналар, белем бирү процессына катнашы булган барлык кешеләр сезне якынлашып килүче яңа уку елы белән котлыйбыз!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: