Бүген Кама Тамагы муниципаль районында Татарстан Республикасы Президенты каршындагы эшмәкәрләр Советының күчмә утырышы булып узды

2018 елның 26 апреле, пәнҗешәмбе

Бүген Кама Тамагы муниципаль районында Татарстан Республикасы Президенты каршындагы эшмәкәрләр хокукларын яклау вәкиле Тимур Нагуманов, Татарстан Республикасы буенча баш федераль инспектор Ренат Тимерзянов, Кама Тамагы муниципаль район башлыгы Павел Лоханов, Идел регионара табигатьне саклау прокуроры Альберт Хабиров, Татарстан Республикасы буенча Федераль салым хезмәте идарәсе җитәкчесе урынбасары Андрей Никиташин катнашында Татарстан Республикасы Президенты каршындагы эшмәкәрләр Советының күчмә утырышы булып узды. Утырышта шулай ук Буа, Апас, Кайбыч, Тәтеш, Югары Ослан районнарыннан да эшмәкәрләр катнашты. Утырышта катнашучылар эшмәкәрлеккә кагылышлы актуаль мәсәләләрне хәл иттеләр.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: