март, 2018 ел
дүшәмбе

5 март көнне Кама Тамагы татар урта мәктәбенең 3-4 сыйныф укучылары белән Туган якны өйрәнү музее хезмәткәрләре 8 нче мартка багышлап “Әнигә бүләк” дигән чара уздырды.

4 нче мартта Кирельск авыл мәдәният йорты мөдире Оксана Забродина җитәкчелегендәге иҗат коллективы Сөйки авылы кешеләрен бәйрәм концерты белән сөендерде.

Район Советы утырышлар залында авыл хуҗалыгы хезмәткәрләре киңәшмәсе булып үтте.

Кама Тамагы муниципаль район башлыгы каршындагы террорга каршы тору комиссиясенең утырышы булып үтте.

Бүген Кама Тамагы муниципаль район башлыгы Павел Лоханов район оешмалары җитәкчеләре, җирлек башлыклары белән киңәйтелгән киңәшмә үткәрде.

3 мартта Келәнче авылында Россия Федерациясе Дәүләт Думасы депутаты Ильдар Гыйльметдинов Кубогына хоккей ярышы булып үтте.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: