Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча 3 нче районара фондының яңалыкларын социаль челтәрләрдә рәсми битләрдә укырга мөмкин

2024 елның 17 апреле, чәршәмбе

Халыкның салым грамоталылыгын һәм салым органнары эшчәнлеге турында мәгълүматлылык дәрәҗәсен арттыру максатыннан, Россиянең Татарстан Республикасы буенча 3 нче районара Федераль салым хезмәте социаль челтәрләрдә: «Вконтакте» һәм «Одноклассники»битләрен булдырды.

Бу салым түләүчеләр белән уңайлы һәм заманча аралашуның тагын бер мөмкинлеге. Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча 3 нче районара социаль челтәрләрендә салым законнарындагы үзгәрешләр, салым органнары эшчәнлеге, файдалы сервислар һәм салым түләүчеләр өчен булачак чаралар: вебинарлар, семинарлар турында белергә мөмкин.

Безнең җәмгыятьләргә кушылыгыз һәм соңгы яңалыклардан хәбәрдар булыгыз.

«ВКонтакте» һәм «Одноклассники» социаль челтәрләрендә Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча 3 нче номерлы рәсми битләрен сылтамалар буенча табарга мөмкин:
 -   vk.com/public222437164
 -   ok.ru/group/70000003792047.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: