март, 2017 ел
дүшәмбе

Кама Тамагы муниципаль районының крестьян-фермер хуҗалыклары башлыклары Динур Гарифуллин һәм Тәлгать Сафин татар авыллары эшмәкәрләре җыенында катнаштылар.

10 мартта Тәмте урта мәктәбенең 5-7 сыйныф мәктәп укучылары өчен мәдәният йорты һәм китапханә хезмәткәрләре кызыклы конкурсларга бәйле күңел ачу чарасы әзерләгәннәр иде.

Бүген, 13 март көнне, Кама Тамагы муниципаль район Советының XV утырышы үткәрелде.

Бүген, 13 мартта  Кама Тамагы муниципаль районы Башлыгы Павел Лоханов районның  предприятие, оешма һәм учреждение җитәкчеләре белән атналык киңәшмә уздырды. Киңәшмә барышында "Язгы-җәйге чорга юлларны әзерләү", "Кама Тамагы районы буенча ЭПУ "Буинскгаз" КГС 2016 елгы эш нәтиҗәләре" турында докладлар тыңланды.

13 марттан 24 мартка кадәр "Үлем белән кайда сәүдә итүләрен хәбәр ит" Бөтенроссия акциясе үткәрелә.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: