21 март - Пенсия белән тәэмин итү һәм өлкән яшьтәге гражданнарга социаль ярдәм күрсәтү чаралары мәсьәләләре буенча гражданнарны кабул итүе

2019 елның 20 марты, чәршәмбе

2019 елның 21 мартында «БЕРДӘМ РОССИЯ» партиясе рәисе Д. А. Медведевның Татарстан Республикасында региональ җәмәгатьчелекне кабул итү бүлмәсендә проектның төбәк координаторы, «Россия Пенсионерлар берлеге» иҗтимагый оешмасының Татарстан Республикасы буенча идарәсе рәисе Л. Н. Мишина, Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министры урынбасарлары һәм Россия Пенсия фондының Татарстан Республикасы буенча бүлекчәсе идарәчесе өлкән яшьтәге гражданнарга пенсия белән тәэмин итү һәм социаль ярдәм күрсәтү мәсьәләләре буенча гражданнарны кабул итәчәк.

Кабул итү Казан шәһәре, Карл Маркс урамы, 31/7 нче йорт адресы буенча 15.00 сәгатьтән 17.00 сәгатькә кадәр үткәреләчәк.

Кабул итүгә язылырга һәм өстәмә мәгълүматны (843) 238-10-00 телефоны буенча алырга мөмкин.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: